sobota, 28 listopada 2015

POMYSŁY NA PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA NIEGO CHŁOPAKA, BRATA, KOLEGI, TATYŚwięta już za pasem! Jeśli nie masz jeszcze konkretnego pomysłu na prezent dla swojego mężczyzny, być może znajdziesz tutaj kilka inspiracji. Koniecznie dajcie znać, jakie są Wasze sprawdzone sposoby na udane święta i jakie filmy (lub posty) z tej tematyki chcielibyście zobaczyć!

Dla osób bardziej zainteresowanych przygotowałam film, natomiast pod spodem znajdziecie także malutki konspekt tego o czym mówiłam :)Przede wszystkim należy uzmysłowić sobie, że trafione prezenty to prezenty podarowane prosto z serca, w które wkładamy nieco wysiłku. Już wcześniej zachęcałam Was do wybadania terenu, stałej obserwacji swoich najbliższych i rozmowach. Dzięki rozmowie możemy dowiedzieć się bardzo dużo o planach, marzeniach i potrzebach osób, które kochamy. Prezenty powinny też zaskakiwać!


Film został podzielony na kilka odrębnych kategorii. Mówię w nim o bardzo klasycznych prezentach związanych z muzyką, literaturą filmem i sztuką, ale w zdecydowanej większości są to inspiracje wymagające nieco więcej zachodu. Znajdziecie tutaj pomysły dla fanów sportu, motoryzacji, kinomaniaków, graczy i facetów uwielbiających dizajnerskie gadżety. W filmie opowiadam również, że warto czasem zdecydować się na prezent niematerialny - przepiękne wspomnienia pozostaną z obdarowanym na zawsze


Bardzo ważnym elementem są również życzenia. W tym roku proponuję wybrać Wam kartki puste w środku, na których będziecie mogły napisać kilka-kilkanaście zdań od siebie: podziękować, przeprosić, życzyć, wyznawać swoje uczucia. Spersonalizowane życzenia nad którymi spędzamy nieco więcej czasu wzruszą każdego, nawet mężczyznę. 

Koniecznie dajcie mi znać jakie są Wasze sprawdzone pomysły na prezenty dla Panów! Czekam z niecierpliwością :)

1 komentarz:

  1. Masz bardzo sympatyczny głos :)
    Dla mnie prezent dla płci przeciwnej to zawsze problem, z reguły wybieram książkę :)

    OdpowiedzUsuń