O MNIE, WSPÓŁPRACA

CZEŚĆ!
Dziękuję, że wpadłaś! Jestem Malwina i prowadzę tego bloga od dwóch lat. Blog ciągle się rozwija, zarówno pod względem estetyki, szablonu oraz pojawiających się na nim treści. Na przestrzeni tych dwóch lat wiele się wydarzyło - myślałam, że znalazłam miłość swojego życia, zostałam mamą dwóch kochanych kociaków, zaczęłam prowadzić kanał na YouTube no i skończyłam studia na kierunku Analityka gospodarcza.

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ NA BLOGU?
Moim celem jest nauczyć Was organizacji własnego czasu, pracy oraz przestrzeni. Chciałabym również podzielić się z Wami moimi radami w różnych aspektach życia, a także poopowiadać od czasu do czasu o ulubionych kosmetykach. Blog podzielony został na kategorie, więc możesz przeszukiwać tylko te treści, które akurat Cię interesują.
MÓJ PROFIL KOSMETYCZNY
Jestem posiadaczką cery problematycznej - od lat walczę z zaskórnikami zamkniętymi oraz tradycyjnym trądzikiem. Moja cera jest mieszana w kierunku tłustej (niezwykle skłonna do zapchania), ale co chyba najważniejsze potrzebująca sporej dawki nawilżenia oraz odżywienia. Moja misja to poszukiwanie skutecznych kosmetyków: tych dobrze nawilżających, wspomagających gojenie się ranek i zadrapań, powodujących, że cera wygląda zdrowo i promiennie. Cenię sobie wywiązywanie się z obietnic, jakie stawiają przed nami producenci.

GDZIE MNIE SZUKAĆ?
Posiadam swój profil na Facebooku, ale to Instagram jest miejscem, w którym przebywam z Wami na bieżąco. Możesz również wysłać do mnie wiadomość prywatną (malwibak@gmail.com) - na pewno na nią odpowiem! Bardzo dziękuję za wszystkie dotychczasowe wiadomości i słowa wsparcia. Jesteście moją największą motywacją! :) Razem tworzymy tę małą społeczność. Pamiętajcie o tym!

WSPÓŁPRACA
Cenię sobie zaufanie, jakim obdarza mnie każdy mój czytelnik, dlatego chętnie podejmę się współpracy, która pozwoli mi zachować niezależność opinii. Napisz do mnie, a na pewno stworzymy coś fajnego! Kontakt malwibak@gmail.com

ZAUFANIEM OBDARZYLI MNIE DOTYCHCZAS

zBLOGowani.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz